All Products
-
SS Welded Wire Mesh
-
SS Woven Wire Mesh
-
Stainless Steel Dutch Wire Mesh
-
Stainless Steel Crimped Wire Mesh
-
Stainless Steel Knitted Wire Mesh
-
Stainless Steel Security Screen Mesh
-
Stainless Steel Wire Coil
-
Metal Woven Wire Mesh
-
Expanded Metal Mesh
-
Perforated Metal Mesh
-
Wire Mesh Filters
-
Wire Conveyor Belt
-
Decorative Metal Mesh
-
Sintered Wire Mesh
-
Metal Wire Mesh Fence
-
JoelThank you, thank you again for your excellent customer service.
Galvanizing Aluminium Expanded Metal Mesh
| Surface Treatment: | Anodizing, Powder Coating, Galvanizing, Etc. |
|---|---|
| Mesh Width: | 0.5m-2.5m |
| Mesh Thickness: | 0.3mm-8mm |
Expanded Metal Mesh widely used in park photovoltaic fences breeding nets landfill site protection and other fencing needs
| Product Name: | Expanded Metal Mesh |
|---|---|
| Material: | Low-carbon Steel, Stainless Steel, Aluminum Alloy, Aluminum-magnesium Alloy, Etc. |
| Thickness: | 0.1 To 5mm |
Decorative Aluminum Expanded Wire Metal Sheet Anti Corrosive Easy Operation
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Bright Surface Expanded Metal Screen Mesh Diamond Hole Shape Stainless Steel
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Aluminium Expanded Wire Mesh Screen Metal Sheet Diamond Hole Shape Customized
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Galvanized Steel Expanded Wire Mesh , Decorative Expanded Metal Mesh Firm Structure
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Durable Expanded Metal Screen Mesh Curtain Wall Aluminium 0.4-8mm Thickness
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Pulled Plate Expanded Wire Mesh Customized Color 0.5-8mm Sheet Thickness Durable
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Aluminum Expanded Metal Screen Mesh Curtain Wall Galvanized Building Design Material
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Diamond Hole Shape Expanded Metal Mesh 0.5-6.0mm Thickness Flat Surface For Decoration
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |

