All Products
-
SS Welded Wire Mesh
-
SS Woven Wire Mesh
-
Stainless Steel Dutch Wire Mesh
-
Stainless Steel Crimped Wire Mesh
-
Stainless Steel Knitted Wire Mesh
-
Stainless Steel Security Screen Mesh
-
Stainless Steel Wire Coil
-
Metal Woven Wire Mesh
-
Expanded Metal Mesh
-
Perforated Metal Mesh
-
Wire Mesh Filters
-
Wire Conveyor Belt
-
Decorative Metal Mesh
-
Sintered Wire Mesh
-
Metal Wire Mesh Fence
-
JoelThank you, thank you again for your excellent customer service.
Aluminum Expanded Wire Mesh Panel Sheet 0.5-8mm Thickness Long Service Life
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
Galvanized Expanded Metal Screen Mesh Stainless Steel Diamond Hole Shape Customized
| Material: | Galvanized, Painting, Aluminum |
|---|---|
| Application: | Protecting Mesh |
| Color: | Customized |
30m Xg Type Hex Type Cw Heavy Type metal perforated mesh Light Gauge Diamond Type
| Features: | Various Materials And Easily Customized To Meet Your Needs. |
|---|---|
| Product Name: | Expanded Metal Mesh |
| Material: | Stainless Steel, Steel, Copper, Brass, Aluminum, Aluminum Alloys, Etc. |
Mild Steel Galvanized Stainless Steel Alloys Expanded Metal Mesh 4' X 8 Size
| Features: | Various Materials And Easily Customized To Meet Your Needs. |
|---|---|
| Product Name: | Raised Expanded Metal Mesh |
| Material: | Stainless Steel, Iron Wire, Copper, Brass, Aluminum, Aluminum Alloys, Etc. |
Anodizing 2mm To 100mm Aluminium Diamond Mesh Opening Area 10%-80%
| Strand Width: | 0.5mm-8mm |
|---|---|
| Opening Area: | 10%-80% |
| Surface Treatment: | Anodizing, Powder Coating, Galvanizing, Etc. |
Polished Rust Resistance Stainless Steel Expanded Mesh Galvanized Pvc Coated
| Product Name: | Expanded Metal Mesh |
|---|---|
| Surface Treatment: | Anodizing, Powder Coating, Galvanizing, Etc. |
| Mesh Width: | 0.5m-2.5m |
0.5-6m Powder Coating Expanded Wire Mesh Commercial Use Lightweight Durable
| Mesh Width: | 0.5m-2.5m |
|---|---|
| Strand Thickness: | 0.5mm-8mm |
| Package: | Carton, Pallet, Etc. |
Stable Openings Expanded Metal Lath For Internal And External Plaster Work
| Features: | Cheaper Than Other Materials |
|---|---|
| Product Name: | Galvanized Steel Expanded Metal Mesh |
| Material: | Mild Steel, Low Carbon Steel, Iron |
Corrosion Resistance 8mm Stainless Steel Expanded Metal Mesh Good Strength
| Features: | Anti-rusting And Heat Resistance |
|---|---|
| Product Name: | Stainless Steel Expanded Metal Mesh |
| Material: | Stainless Steel |
Galvanizing Aluminium Expanded Metal Mesh Width 0.5m-2.5m
| Edge Type: | Flat, Raised, Beveled, Etc. |
|---|---|
| Surface Treatment: | Anodizing, Powder Coating, Galvanizing, Etc. |
| Mesh Width: | 0.5m-2.5m |

